CSEG0430H-3R3M
Numer produktu DigiKey
4044-CSEG0430H-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSEG0430H-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSEG0430H-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSEG0430H-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 8.1A 18.9 MOHM
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 8.1 A Maks. 18,9mOhm 2-SMD Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskostratne, łagodne nasycenie
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 18,9mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0430
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,165" (4,20mm x 4,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,132" (3,35mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
6A