CSEG0420H-1R0M
Numer produktu DigiKey
4044-CSEG0420H-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSEG0420H-1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSEG0420H-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSEG0420H-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 13A 9 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 13 A Maks. 9mOhm 2-SMD Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskostratne, łagodne nasycenie
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
9,8A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 9mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Funkcje
Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskostratne, łagodne nasycenie
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,165" (4,20mm x 4,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,093" (2,35mm)