CSAB1040A-470M
Numer produktu DigiKey
4044-CSAB1040A-470MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSAB1040A-470MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSAB1040A-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSAB1040A-470M
Opis
FIXED IND 47UH 3.1A 145 MOHM SMD
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3.1 A Maks. 145mOhm 2-SMD Formowane cewki indukcyjne, formowany dławik mocy
Modele EDA/CAD
CSAB1040A-470M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 145mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Funkcje
Formowane cewki indukcyjne, formowany dławik mocy
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
1040
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,453" x 0,394" (11,50mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)