CSAB1040A-470M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CSAB1040A-470M |
Opis | FIXED IND 47UH 3.1A 145 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3.1 A Maks. 145mOhm 2-SMD Formowane cewki indukcyjne, formowany dławik mocy |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CSAB1040A-470M Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 145mOhm |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Odlewane | Funkcje Formowane cewki indukcyjne, formowany dławik mocy |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia 2-SMD |
Tolerancja ±20% | Obudowa dostawcy urządzenia 1040 |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,453" x 0,394" (11,50mm x 10,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 4,5A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,157" (4,00mm) |