CSAB0420-R10M
Numer produktu DigiKey
4044-CSAB0420-R10MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSAB0420-R10MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSAB0420-R10MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSAB0420-R10M
Opis
FIXED IND 0.1UH 15.6A 4.0 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 15.6 A Max. 4,0mOhm 2-SMD Formowane cewki indukcyjne, formowany dławik mocy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CSAB0420-R10M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Max. 4,0mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Funkcje
Formowane cewki indukcyjne, formowany dławik mocy
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,173" x 0,165" (4,40mm x 4,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
28A