CPEX3231L-450MC
Numer produktu DigiKey
4044-CPEX3231L-450MC-ND
Producent
Numer produktu producenta
CPEX3231L-450MC
Opis
FIXED IND 45UH 30A 3.73 MOHM TH
Szczegółowy opis
45 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 30 A Maks. 3,73mOhm Pionowy, 2 wtyki PC Niskostratne, łagodne nasycenie
Modele EDA/CAD
CPEX3231L-450MC Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,73mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Funkcje
Niskostratne, łagodne nasycenie
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
1,268" x 1,240" (32,20mm x 31,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,201" (30,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
34A