CPEX3231H-200MC
Numer produktu DigiKey
4044-CPEX3231H-200MC-ND
Producent
Numer produktu producenta
CPEX3231H-200MC
Opis
FIXED IND 20UH 30A 3.73 MOHM TH
Szczegółowy opis
20 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 30 A Maks. 3,73mOhm Pionowy, 2 wtyki PC
Modele EDA/CAD
CPEX3231H-200MC Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
96A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,73mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
1,268" x 1,240" (32,20mm x 31,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,201" (30,50mm)