CPEX3231A-270MC
Numer produktu DigiKey
4044-CPEX3231A-270MC-ND
Producent
Numer produktu producenta
CPEX3231A-270MC
Opis
FIXED IND 27UH 44A 1.86 MOHM TH
Szczegółowy opis
27 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 44 A Maks. 1,86mOhm Pionowy, 2 wtyki PC Przewód płaski, wysoki prąd, łagodne nasycenie
Modele EDA/CAD
CPEX3231A-270MC Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
43A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,86mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Funkcje
Przewód płaski, wysoki prąd, łagodne nasycenie
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
1,291" x 1,260" (32,80mm x 32,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,122" (28,50mm)