CPEX3231A-100MC
Numer produktu DigiKey
4044-CPEX3231A-100MC-ND
Producent
Numer produktu producenta
CPEX3231A-100MC
Opis
FIXED IND 10UH 53A 1.05 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 53 A Maks. 1,05mOhm Pionowy, 2 wtyki PC Przewód płaski, wysoki prąd, łagodne nasycenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPEX3231A-100MC Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
86A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,05mOhm
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Funkcje
Przewód płaski, wysoki prąd, łagodne nasycenie
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 2 wtyki PC
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
1,291" x 1,260" (32,80mm x 32,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,122" (28,50mm)