CPEX2722-220MC
Numer produktu DigiKey
4044-CPEX2722-220MC-ND
Producent
Numer produktu producenta
CPEX2722-220MC
Opis
FIXED IND 22UH 26.5A 4.1 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 26.5 A Maks. 4,1mOhm Pionowy, 4 wtyki PC Przewód płaski, wysoki prąd, łagodne nasycenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPEX2722-220MC Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,1mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Funkcje
Przewód płaski, wysoki prąd, łagodne nasycenie
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 4 wtyki PC
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
1,059" x 0,650" (26,90mm x 16,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,898" (22,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
33A