CPAG2222-6R5MC
Numer produktu DigiKey
4044-CPAG2222-6R5MC-ND
Producent
Numer produktu producenta
CPAG2222-6R5MC
Opis
FIXED IND 6.5UH 37A 1.8 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.5 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 37 A Maks. 1,8mOhm Pionowy, 2 wtyki PC Przewód płaski, wysoki prąd
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPAG2222-6R5MC Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,8mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Funkcje
Przewód płaski, wysoki prąd
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 2 wtyki PC
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,866" x 0,866" (22,00mm x 22,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
66A