800-14-24D-RE-0006F-1
Numer produktu DigiKey
1175-800-14-24D-RE-0006F-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
800-14-24D-RE-0006F-1
Opis
CORD 14AWG IEC320C14 - 320C19 6'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6,00' (1,83m) Przewód zasilający Czerwone IEC 320-C14 na IEC 320-C19 SJT
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Producent
CNC Tech
Długość
6,00' (1,83m)
Opakowanie
Torba
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
cUL, UL
Status części
Aktywny
Zaaprobowane kraje
Kanada, Stany Zjednoczone
Styl
Wtyki męskie (ostrzowe) - gniazda żeńskie (szczelinowe)
Kolor
Czerwone
Złącze 1.
IEC 320-C14
Napięcie znamionowe
250V
Złącze 2.
IEC 320-C19
Prąd znamionowy (A)
15A
Liczba żył
3
Temperatura robocza
105°C
Typ sznura
SJT
Bazowy numer produktu
Przekrój przewodu
14 AWG