530-26-10-WH-0250F
Numer produktu DigiKey
CN304-250-ND
Producent
Numer produktu producenta
530-26-10-WH-0250F
Opis
CABLE MOD FLAT 10COND WHT 250'
Szczegółowy opis
10 Żyła modułowa Proste Kabel Białe 250' (76,20m)
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Szerokość kabla
0,425" (10,80mm)
Wysokość kabla
0,097" (2,46mm)