530-26-08-WH-0250F
Numer produktu DigiKey
CN301-250-ND
Producent
Numer produktu producenta
530-26-08-WH-0250F
Opis
CABLE MOD FLAT 8COND WHT 250'
Szczegółowy opis
8 Żyła modułowa Proste Kabel Białe 250' (76,20m)
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Szerokość kabla
0,346" (8,80mm)
Wysokość kabla
0,097" (2,46mm)