530-26-08-SV-0500F
Numer produktu DigiKey
CN279-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
530-26-08-SV-0500F
Opis
CABLE MOD FLAT 8COND SLVR 500'
Szczegółowy opis
8 Żyła modułowa Proste Kabel Srebro 500' (152,40m)
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Szerokość kabla
0,346" (8,80mm)
Wysokość kabla
0,097" (2,46mm)