530-26-06-BL-0250F
Numer produktu DigiKey
CN296-250-ND
Producent
Numer produktu producenta
530-26-06-BL-0250F
Opis
CABLE MOD FLAT 6COND BLACK 250'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Żyła modułowa Proste Kabel Czarne 250' (76,20m)
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Producent
CNC Tech
Splot żyły
7/0,0063"
Opakowanie
Szpula
Materiał płaszcza (izolacji)
Polichlorek winylu (PCW)
Status części
Aktywny
Szerokość kabla
0,267" (6,80mm)
Typ kabla
Proste
Wysokość kabla
0,097" (2,46mm)