4281-2-22-D
Numer produktu DigiKey
1175-2614-ND
Producent
Numer produktu producenta
4281-2-22-D
Opis
CONN RCPT HSG 22POS 4.20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,165" (4,20mm)
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,165" (4,20mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie styku
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Typ złącza
Kolor
Białe
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Materiał izolacji
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Raster
0,165" (4,20mm)