3644-20-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3644-20-1-0500-006-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3644-20-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG BROWN
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Brązowe 1000V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,098" (2,48mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Napięcie
1000V
Typ kabla
Temperatura robocza
150°C