3321-24-1-0500-010-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3321-24-1-0500-010-1-TS-ND
1175-3321-24-1-0500-010-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3321-24-1-0500-010-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG VIOLET
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Fioletowe 600V 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,086" (2,18mm)
Grubość płaszcza (izolacji)
0,032" (0,81mm)
Napięcie
600V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
150°C