3321-20-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3321-20-1-0500-006-1-TS-ND
1175-3321-20-1-0500-006-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3321-20-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG BRN FOOT
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Brązowe 600V 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,100" (2,54mm)
Grubość płaszcza (izolacji)
0,032" (0,81mm)
Napięcie
600V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
150°C