3266-20-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN454N-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266-20-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Brązowe 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,073" (1,85mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 125°C
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 7
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 20AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 50'
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 20AWG BRN 500'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 20AWG BRN 100'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 25'