3266-20-1-0500-005-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN453L-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266-20-1-0500-005-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG BLUE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Niebieskie 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,073" (1,85mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 125°C
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Szpula
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 20AWG BLK
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 500'
W magazynie: 10
HOOK-UP STRND 20AWG YEL 500'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 20AWG RED
HOOK-UP STRND 20AWG BRN 500'
W magazynie: 5
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 100'
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 50'
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'