3239-24-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN120GY-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3239-24-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG GRN/YEL 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Zielone, żółte 3000V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,075" (1,90mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,025" (0,63mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
3000V
Typ kabla
Temperatura robocza
-50°C - 150°C