3239-24-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN120W-250-ND
Producent
Numer produktu producenta
3239-24-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 250'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Białe 3000V 250,0' (76,2m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,075" (1,90mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,025" (0,63mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
250,0' (76,2m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
3000V
Typ kabla
Temperatura robocza
-50°C - 150°C