3239-22-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN104Y-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3239-22-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Żółte 3000V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,081" (2,06mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,025" (0,63mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Aktywny
Napięcie
3000V
Typ kabla
Temperatura robocza
-50°C - 150°C