3239-20-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN118W-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3239-20-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Białe 3000V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,088" (2,24mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,025" (0,63mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
3000V
Typ kabla
Temperatura robocza
-50°C - 150°C