3239-18-1-0500-007-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN105G-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
3239-18-1-0500-007-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG GRN 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Zielone 3000V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,098" (2,48mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,025" (0,63mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
3000V
Typ kabla
Temperatura robocza
-50°C - 150°C