3239-16-1-0500-007-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN688G-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3239-16-1-0500-007-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG GRN 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Zielone 3000V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,110" (2,79mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,025" (0,63mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
3000V
Typ kabla
Temperatura robocza
-50°C - 150°C