3239-12-1-0100-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3239-12-1-0100-006-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3239-12-1-0100-006-1-TS
Opis
HOOK-UP 12AWG 3000V BRN 100'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 AWG Podłączenie Przewód 65/0,0100" Brązowe 3000V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,157" (3,99mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Aktywny
Napięcie
3000V
Typ kabla
Temperatura robocza
-50°C - 150°C