3135-24-1-0500-005-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3135-24-1-0500-005-1-TS-ND
1175-3135-24-1-0500-005-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3135-24-1-0500-005-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG BLU FEET
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Niebieskie 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,030" (0,76mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C