3135-22-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN102W-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
3135-22-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Białe 600V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,091" (2,31mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,030" (0,76mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C