Ilustracja dla 3135-18-1-0500-001-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3135-18-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3135-18-1-0500-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3135-18-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG BLK FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0157" Czarne 600V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,030" (0,76mm)
Prod.
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0157"
Parametry znamionowe
Typ UL 3135
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,107" (2,72mm)