3132-22-1-2000-001-1-TD
Numer produktu DigiKey
1175-2677-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-22-1-2000-001-1-TD
Opis
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód Drut Czarne 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,059" (1,50mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
Drut
Parametry znamionowe
Typ UL 3132
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 10
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 50'
W magazynie: 8
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 50'
W magazynie: 6
Długość alternatywna
HOOK-UP SOLID 22AWG BLACK
W magazynie: 16000
HOOK-UP SOLID 22AWG BLK 100'
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 10'
W magazynie: 17
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 5'
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 25'