3132-22-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN100GY-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-22-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG GRN/YEL 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Zielone, żółte 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C