3132-20-1-2000-001-1-TD
Numer produktu DigiKey
1175-2674-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-20-1-2000-001-1-TD
Opis
HOOK-UP SOLID 20AWG BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód Drut Czarne 300V 2000,0' (609,6m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
2000,0' (609,6m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
Drut
Parametry znamionowe
Typ UL 3132
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 7 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP SOLID 20AWG RED
W magazynie: 6000
HOOK-UP SOLID 20AWG WHITE
W magazynie: 8000
HOOK-UP SOLID 20AWG GREEN
Długość alternatywna
HOOK-UP SOLID 20AWG BLK 100'
W magazynie: 15
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 14
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 10'
W magazynie: 16
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 5'