3132-18-1-0500-007-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN101G-500-ND
1175-3132-18-1-0500-007-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-18-1-0500-007-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG GREEN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Zielone 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,079" (2,01mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
34/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 3132
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 3 390 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 500'
W magazynie: 28
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 500'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 500'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 18AWG RED 500'
W magazynie: 29
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 500'
W magazynie: 9
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG 300V GRN 50'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 18AWG GRN 100'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 18AWG 300V GRN 25'