3132-18-1-0500-006-1-TS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Tensility International Corp
W magazynie: 697
Arkusz danych
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Brązowe 300V 500,0' (152,4m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3132-18-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN101N-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-18-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG BRN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,079" (2,01mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C