3132-18-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN101Y-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-18-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Żółte 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,079" (2,01mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
34/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 3132
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 14
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 10
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 18AWG 300V GRN 25'
W magazynie: 1
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 500'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 250'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 18AWG YEL FOOT
W magazynie: 500
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'