Ilustracja dla 3132-18-1-0500-002-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3132-18-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3132-18-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-18-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG WHT FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Białe 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Prod.
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
34/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 3132
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,079" (2,01mm)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 500 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 250'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 10
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 500'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'