3132-18-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN101B-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-18-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Czarne 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,079" (2,01mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
34/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 3132
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 100'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 18AWG GRN 100'
W magazynie: 7
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 25'
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 250'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 18AWG BLK FOOT
W magazynie: 470
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 500'
W magazynie: 28
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 50'