3123-18-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3123-18-1-0500-006-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3123-18-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG BROWN
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Brązowe 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,110" (2,79mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
150°C