3123-16-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3123-16-1-0500-003-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3123-16-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG YELLOW
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Żółte 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,122" (3,10mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
150°C