3122-26-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3122-26-1-0500-011-1-TS-ND
1175-3122-26-1-0500-011-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3122-26-1-0500-011-1-TS
Opis
WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Żółte, zielony pasek 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,067" (1,70mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Seria
Długość
500,0' (152,4m)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Napięcie
300V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-50°C - 200°C