3122-22-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN310W-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
3122-22-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0102" Białe 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,077" (1,96mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Seria
Długość
25,00' (7,62m)
Opakowanie
Szpula
Napięcie
300V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-50°C - 200°C
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Parametry znamionowe
Typ UL 3122
Splot żyły
7/0,0102"
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 8
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
W magazynie: 14
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 20
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 17
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
W magazynie: 4000
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'