3122-22-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN309B-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3122-22-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0102" Czarne 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,077" (1,96mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Seria
Długość
100,0' (30,5m)
Napięcie
300V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-50°C - 200°C
Splot żyły
7/0,0102"
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
W magazynie: 6
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'