3122-20-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN320W-500-ND
1175-3122-20-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3122-20-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG WHITE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0126" Białe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Seria
Długość
500,0' (152,4m)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Napięcie
300V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-50°C - 200°C
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Parametry znamionowe
Typ UL 3122
Splot żyły
7/0,0126"
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 500 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 20AWG BLACK
W magazynie: 2496
HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW
W magazynie: 4500
HOOK-UP STRND 20AWG RED
HOOK-UP STRND 20AWG BLUE
HOOK-UP STRND 20AWG BRN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 100'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 50'