3122-20-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN319B-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
3122-20-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0126" Czarne 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Seria
Długość
25,00' (7,62m)
Opakowanie
Szpula
Napięcie
300V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-50°C - 200°C
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Parametry znamionowe
Typ UL 3122
Splot żyły
7/0,0126"
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 2
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 20AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 12
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 16
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 100'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 50'