3122-16-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN661GY-500-ND
1175-3122-16-1-0500-011-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3122-16-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG YELLOW/GREEN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0197" Żółte, zielony pasek 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,106" (2,69mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Seria
Długość
500,0' (152,4m)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Napięcie
300V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-50°C - 200°C