3099-16-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN611GY-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
3099-16-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG GRN/YEL 500'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Zielone, żółte 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,126" (3,20mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Długość
500,0' (152,4m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C