3099-16-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN607N-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
3099-16-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Brązowe 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,126" (3,20mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
26/0,0100"
Parametry znamionowe
Typ UL 3099
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Ten produkt nie jest już produkowany, a jego zapasy nie będą uzupełniane po wyczerpaniu.
Pozycja o wartości dodanej
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 16AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 16AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 16AWG 300V RED 25'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 1
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 16AWG BRN 250'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 16AWG BRN 100'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 50'